Sodo idejos padangos

Kaip panaudoti senas padangas interjere?

Jeigu esate kūrybingas žmogus – turbūt nepergyvenate, kad po statybų ar panašiai lieka labai daug iš pirmo žvilgsnio nereikalingų daiktų. Išties, tuo daiktus tikrai galima panaudoti. Tik reikia sugalvoti kaip. Senos padangos interjere skamba kiek neįprastai, tačiau tikrai įmanoma. Juolab, jos montuojamos ne tik lauko aplinkoje, tačiau ir kambaryje.

Senos padangos interjere labai puikiai tinka tiek klasikinio, tiek modernaus, tiek vintažinio stiliaus namuose. Svarbiausia padangas tinkamai apdoroti ir įkomponuoti į bendrą aplinką.

Padangos kaip supynės

Jeigu lauke turite vietos ir medį ant kurio šakos galima būtų montuoti supynes – tokiu atveju padanga gali virsti labai puikiomis supynėmis. Ją galima kabinti ne tik vertikaliai, tačiau ir paguldžius horizontaliai. Tokiu atveju supynės bus kur kas tvirtesnės, jomis galės suptis net ir labai maži vaikai. Tokios pat supynės gali būti montuojamos ir namuose. Tik tokiu atveju reikia apgalvoti, koks supynių dekoras tinka Jums labiausiai.

Padangos – kriauklė

Iš padangos galima padaryti lauko kriauklę. Paprasčiausiai reikia pasirinkti tinkamiausią pagrindą, kuris sulaikytų vandenį. Dažniausiai rekomenduojami metaliniai paviršiai, kadangi tuomet pati kriauklė bus labai tvirta. Taip pat, jeigu laiko bus lauko kriauklė, siūlome išlaikyti kuo natūralesnę išvaizdą. Tokiu atveju susikursite labai skoningą laiko interjerą. Svarbiausia – unikalų.

Padangos kaip vazonas

Senos padangos interjere gali būti sumontuojamos kaip vazonas, kuriame galėsite sodinti gėles. Nepamirškite, kad egzistuoja ne tik mašinų, tačiau ir mažesnių transporto priemonių padangos, kurias dar kur kas paprasčiau įkomponuoti kambaryje.

Padangos kaip staliukas

Sudėjus kelias padangas vienas ant kitų galima susikurti nuostabų staliuką. Šiuo atveju paprasčiausiai reikia apgalvoti, koks stalviršis atrodytų geriausiai. Rekomenduojame stiklinius paviršius, kadangi jie permatomi ir staliukui suteikia dar daugiau išskirtinumo.

Akivaizdu, kad net ir paprasčiausias padangų panaudojimas yra labai įvairialypis. Svarbiausia apgalvoti, kaip įderintos padangos atrodys puikiai ir kaip jas suderinti su bendru interjeru. Nepamirškite, kad internete galima atrasti labai daug pavyzdžių, kurie padės paprasčiau susiplanuoti interjero kūrimo darbus.