Baltijos šalių jaunimas vėl rinkosi Latvijoje

Liepos 25-27 dienomis Latvijoje kempinge prie Kuldygos miesto įvyko tradicinė Baltijos šalių profesinių sąjungų jaunimo stovykla. Apie pusė šimto jaunų profsąjungininkų iš Estijos, Latvijos ir Lietuvos daugiausiai pramogavo, sportavo, tačiau rado laiko ir diskusijoms aktualiai klausimais.

Iš Lietuvos važiavo 14 žmonių, pusę iš jų siuntė Lietuvos paslaugų sferos darbuotojų profesinė sąjunga. Uždarę stovyklą jos dalyviai apsilankė Riežupės smėlio urvuose, užsuko ir į Latvijos Venecija vadinamą Kuldygos miestą.

Rygos miesto savivaldybės švietimo ir mokslo darbuotojų profesinės sąjungos jaunimo centras jau ketvirti metai rengia ir finansuoja Baltijos šalių jaunimo stovyklą, atvykstantieji turi apmokėti tik kelionės išlaidas. Tokia stovykla skirta labiau pažinti vieniems kitus, prasiblaškyti, pasportuoti, papramogauti.

Darbui ir diskusijoms skirtu laiku jaunimas diskutavo, kaip tobulinti jaunimo bendradarbiavimą nacionaliniu lygmeniu bei Baltijos šalyse, kaip pasiekti, kad jaunimas aktyviau dalyvauti profesinės sąjungos ir jos valdymo organų veikloje.

LP žiniomis, pramoginę ir sportinę stovyklos dalį vedė ir koordinavo Lietuvos delegacijos atstovai Juozas Adomaitis ir Gytis Pleskūnas.