AKCIJOS „DAROM 2009“ ORGANIZATORIAI – PRAŠO PAGALBOS

„DAROM 2009“ organizatorių pranešimas:

Kaip matote, dalyvių skaičius jau perkopė 6000 – maždaug tiek kiek buvo užsiregistravę praeitais metais.
Norėtume labai Jūsų paprašyti vienos paslaugos – praneškite apie akciją savo draugams ir pažįstamiems.

„Darom 2009“ labai svarbu, kiek galima greičiau peržengti „psichologinę“ 10000 užsiregistravusių dalyvių ribą. Gal tuomet akcija labiau susidomėtų Lietuvos žiniasklaida ir kiti rėmėjai.

Norėtume pabrėžti, kad „Darom 2009“ organizuoja tiktai savanoriai, negaunantys atlygio už savo darbą ir dirbantys laisvu nuo darbo laiku – vakarais, savaitgaliais ar netgi per pietų pertrauką. „Darom 2009“ štabe, įsikūrusiame Vilniaus savivaldybėje, karts nuo karto apsilanko kokie 10 pagrindinių Vilniaus savanorių. Taip pat turime 60 rajonų koordinatorių, kurie taip pat organizuoja laisvu nuo darbo, studijų ar šeimos laiku.

Taip pat norėtume pasakyti, kad nepaisant didelio rėmėjų sąrašo, kol kas į „Darom 2009“ sąskaitą (be pačių organizatorių pervestų 1-2 tukst.) neįplaukė nei 1 litas.

Rėmėjai mus visu pirmiausia remia „natūra“ – maišais, pirštinėmis, šiukšlių išvežimu, skelbimų spausdinimu. Iki šiol turime problemų dėl telefoninių pokalbių, benzino ar netgi spalvotų A4 skelbimų spausdinimo islaidų, visa ką apmokame iš savo asmeninių lėšų. Taip pat, nors esame susiderėję labai dideles reklamos nuolaidas (iki 90%) su įvariomiomis žiniasklaidos priemonėmis, vėlgi negalime jomis tinkamai pasinaudoti, nes kol kas reklamai iš šalies negavome nei 1 lito (išskyrus už Aplinkos ministerijos lėšas pasirodysiančius plakatus didžiųjų miestų gatvėse).

Todėl prašome visų galinčių paremti „Darom 2009“ nors 10 litų, pervesti juos į mūsų sąskaitą (darom09.lt spauskite ant „Paremk“).

Galimybės, kaip visi norintys gali prisidėti prie akcijos „Darom 2009“:

1. Darbas „Darom 2009“ biure telefonu/el.paštu;
2. Žmonių registravimas gatvėse;
3. Skelbimų kabinimas;
4. Tvarkytinų vietų registravimas ir kiti pasiruošimo darbai „Darom 2009“ taškuose.